
Сушарка для рушників водяна ELNA Стандарт Люкс 10 1000*500*145 нержавіюча сталь
9 820 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2200
+380 (97) 910-29-20
Менеджер з продажівповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рушникосушарка Стандарт Люкс виготовлена виробничим об’єднанням Elna-Service із високоякісної нержавіючої сталі марки AISI 304 — стійкої до корозії та ерозії. Ступінь пиловологозахисту IP44 робить її абсолютно безпечним виробом, саме тому її можна інсталювати у вологих приміщеннях, таких як ванна кімната. Може використовуватися як для сушіння текстильних виробів, так і для часткового обігріву приміщення.
Характеристики:
-
Вага (кг): 8
-
Матеріал: нержавіюча сталь AISI 304
-
Модель: Стандарт Люкс
-
Кількість секцій: 10
-
Тип рушникосушки: Стаціонарна
Габарити:
-
Висота (мм): 1000
-
Ширина (мм): 500
-
Глибина (мм): 155
-
Відстань між центрами підключення (мм): 500
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elna |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хром |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Тип підключення | Універсальне (ліворуч/праворуч) |
| Тип рушникосушки | Водяний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 820 ₴
